• LiP Churchill T24-671926
  • LiP Churchill T24-671926
  • LiP Churchill T24-671926
  • LiP Churchill T24-671926
LiP Churchill T24-671926
LiP Churchill T24-671926
x2 x3 x4 ou 4x
sans frais
Een Frans verhaal
Gerelateerde modellen:
  • 189
Description technique
  • Marque Lip
  • Calibre MIYOTA 1L40
  • Composition Roestvrij staal
  • Matériaux du bracelet Leer
  • Diamètre 42 mm x 24 mm
  • Composition du verre Mineraal
  • Type de mouvement Kwarts
  • Épaisseur 9 mm
  • Résistance à l'eau 3 ATM
  • Voir plus
    Mouvement
    Type de mouvement Kwarts
    Calibre MIYOTA 1L40
    Cadran
    Couleur Beige
    Boîtier/Bracelet
    Diamètre 42 mm x 24 mm
    Épaisseur 9 mm
    Composition Roestvrij staal
    Fermoir Speldgesp
    Composition du verre Mineraal
    Fond du boîtier Geneste onderkant
    Matériaux du bracelet Leer
    Autres détails
    Résistance à l'eau 3 ATM
    Référence 671926
Pourquoi cette montre ?
Histoire de la montre
Histoire de la montre
De Lip 671926 is een emblematisch model van de rijke en innovatieve geschiedenis van het merk Lip, dat in 1867 in Besançon, Frankrijk, werd opgericht. Vanaf het begin heeft Lip zich onderscheiden door zijn avant-gardistische geest, waarbij technologische innovaties en revolutionair design zijn geïntegreerd die de horloge-industrie hebben gemarkeerd.
Paiement en 2, 3 ou 4 fois sans frais avec Alma
Paiement sécurisé Visa, Mastercard, ou Alma
Découvrez LIP
Flèche griseFlèche grise Flèche griseFlèche grise
LiP
Tout voir
Rejoignez notre communauté et recevez 10% de réduction sur votre première commande ! 15 000+